Kurumsal İmaj Danışmanlığı

Kurumsal Seminerler

 1. 1 Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj Yönetimi Seminerleri

  Kişisel imajınızı oluşturan bütün konular ve kişisel imajınızın kurum imajıyla olan uyumu ele alınır.

 2. 2 İş imajı ve Etiketi Seminerleri

  İş imajınız sizin kartvizitinizdir. İş imajı seminerlerinde,iş dünyasında ne kadar profesyonel olduğunuzu göstermek, temsil ettiğiniz şirket içinde güven kazanmak, bağlı olduğunuz takımla iletişim kurmak, iş görüşmeleri için kişisel imajınızın kurum imajıyla uyum içerisinde olmasını sağlamak için verilen eğitimdir.

  İş Etiketi, iş hayatında uyulması gereken genel kurallar; protokol, iş yemekleri, toplantılar, telefon, elektronik iletişim, sunulacak hediye kültürü gibi konuları kapsamaktadır.

 3. 3 Serbest Giyim Uygulamaları Seminerleri

  Business Casual

  Profesyonel iş hayatında serbest giyim uygulayan şirketlere serbest giyimin inceliklerinin, uygulanması ve uyulması gereken kuralların aktarıldığı eğitimdir.

 4. 4 Uluslararası İş Etiketi Seminerleri

  Uluslararası İş Etiketi seminerlerinde, yabancı ülkelerle ve farklı kültürlerle iş yapan şirketlere uluslararası iş etiketi konusunda bilgi verilmektedir. Uluslararası iş yapmayı hedefleyen şirketler, şirket yöneticileri ve çalışanları için verilen bu eğitim, uluslararası iş ilişkilerinizin güvenle geliştirilmesini saglar.

Profesyonel Yaşamda Bireysel Danışmanlık

Profesyonel yaşamda kişisel imajınızın kurum imajıyla tutarlı hale getirilmesi hedeflenir. Kişiye özel imaj danışmanlığı, ilk olarak renk,vücut,yüz,stil analizi ve kişisel alışverişle birlikte iş etiketi konularını da içermektedir.